Kovový koš s popelníkem, objem 50 l, výška 850 mm, modrý

Popis produktu
Standardní venkovní koš se samostatně vyjímatelnou nádobou.
Konstrukce je z pozinkovaného plechu a navíc následně práškově lakována. Vhorní části je vestavěn popelník. Otočením postranního ovládacího kolečka se obsah popelníku překlopí do hlavní sběrné nádoby.
Kryt popelníku z nerezu, který lze snadno čistit a je ve zvýšené míře odolný mechanickému i tepelnému poškození.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| konstrukční materiál | pozink, lakovaný |
| popelník | ano |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | ocelový plech |
| objem | 50 l |
| hloubka | 300 mm |
| šířka | 380 mm |
| výška | 850 mm |














