Kovový koš s popelníkem, objem 60 l, výška 730 mm

Popis produktu
Základem koše je svařovaná pozinkovaná konstrukce, v jejíž horní části je vestavěn popelník. Otočením postranního ovládacího kolečka se obsah popelníku překlopí do hlavní sběrné nádoby, kterou lze následně vyjmout směrem nahoru ze závěsu.
S přípravou pro ukotvení k pevnému podkladu.
Povrchová úprava práškovým lakem, konstrukce v barvě zelené RAL6005, koš ve žluté RAL1033, kryt popelníku bílý RAL1015.
Parametry
| barva | žlutá ![]() |
| konstrukční materiál | pozink, lakovaný |
| popelník | ano |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 60 l |
| hloubka | 383 mm |
| šířka | 375 mm |
| výška | 730 mm |




