Dílenská skříň, v x š x h: 1950 x 1044 x 405 mm, dveře - dvoukřídlé posuvné, 3 x police 100 kg, barva šedá RAL7035


Popis produktu
Skříně jsou navržené pro velmi náročné podmínky, konstrukce svařená z ocelového plechu a lakovaná práškovou barvou. Jsou vybavené policemi z pozinkovaného plechu o nosnosti 100 kg. Police jsou přestavitelné v rastru 25 mm.
Dveře posuvné na kuličkových ložiskách, zamykatelné s rozpěrným mechanizmem a cylindrickou vložkou.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | posuvné |
| hmotnost | 83 kg |
| nosnost korpusu | 600 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet polic | 3 ks |
| hloubka | 405 mm |
| šířka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |







