Dílenská skříň, v x š x h: 1950 x 1044 x 405 mm, dveře - dvoukřídlé posuvné prosklené, 3 x police 100 kg, barva zelená RAL6011


Popis produktu
Skříně jsou navržené pro velmi náročné podmínky, konstrukce svařená z ocelového plechu a lakovaná práškovou barvou. Jsou vybavené policemi z pozinkovaného plechu o nosnosti 100 kg. Police jsou přestavitelné v rastru 25 mm.
Dveře posuvné na kuličkových ložiskách, zamykatelné s rozpěrným mechanizmem a cylindrickou vložkou. Ve dveřích je použité bezpečnostní tvrzené sklo ESG.
Parametry
| barva dveří | zelená RAL6011 ![]() |
| barva korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| konstrukce dveří | posuvné prosklené |
| hmotnost | 84 kg |
| nosnost korpusu | 600 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet polic | 3 ks |
| hloubka | 405 mm |
| šířka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |







