Kovový venkovní koš, objem 35 l, výška 490 mm

Popis produktu
Koš je svařen z děrovaného pozinkovaného plechu a plného dna bez vnitřní vložky. Je jednoduchým způsobem zavěšen na obloukové konstrukci z masivní zinkované trubky. Vyprazdňování se provádí prostým vyjmutím koše za závěsu. Konstrukce je opatřena patkami pro ukotvení pomocí šroubů k pevnému podkladu. Nosný oblouk i samotný koš jsou následně práškově lakovány, koš v barvě zelené RAL6029 a oblouk hnědý RAL8014.
Parametry
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 11 kg |
| objem | 35 l |
| průměr | 310 mm |
| výška | 1100 mm |



