Dílenský modulární stůl, deska - buková spárovka 1500 x 700 mm, 4 x zásuvka,1 x skříňka, barva šedá RAL7035


Popis produktu
- velmi robustní ocelová konstrukce práškově lakovaná ve standardních barvách RAL
- zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky
- nosnost zásuvek 80 kg
- pro zásuvky v jedné skříňce je používán systém jednoho klíče a centrální zámek
Pracovní deska z bukové spárovky, tloušťka 40 mm
- se sraženými horními hranami a z vnějšku ošetřená roztokem lněné fermeže a přísad
Vybavení:
2x zásuvka 100 mm
2x zásuvka 200 mm
1x skříňka s dveřmi 600 mm, 1x police (volně přestavitelná v rastru 25 mm)
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost | 800 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 50 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 1 ks |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 4 ks |
| hloubka | 700 mm |
| hloubka zásuvky | 450 mm |
| šířka | 1500 mm |
| šířka zásuvky | 450 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 870 mm |

























