Sada 4 nádob pro tříděný odpad (žlutá, modrá, zelená, červená), objem 4x70 l

Popis produktu
Svařovaná tuhá konstrukce s výklopným mechanismem a samozavírací vhazovací klapkou.
Vyjímatelná vnitřní pozinkovaná vložka. Olejotěsná konstrukce 70-litrové nádoby umožňuje sběr celé řady odpadů.
Parametry
| barva | více barev ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | pozink |
| objem | 70 l |
| hloubka | 400 mm |
| šířka | 400 mm |
| výška | 1020 mm |










