Dílenský modulární stůl, deska - buková spárovka, 2500 x 700 mm, 8 x zásuvka, 2 x skříňka, barva modrá RAL5012


Popis produktu
- velmi robustní ocelová konstrukce práškově lakovaná ve standardních barvách RAL
- zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky
- nosnost zásuvek 80 kg
- pro zásuvky v jedné skříňce je používán systém jednoho klíče a centrální zámek
Pracovní deska z bukové spárovky, tloušťka 40 mm
- se sraženými horními hranami a z vnějšku ošetřená roztokem lněné fermeže a přísad
Vybavení:
4x zásuvka 100 mm
4x zásuvka 200 mm
2x skříňka s dveřmi 600 mm, 2x police (volně přestavitelná v rastru 25 mm)
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| nosnost | 1600 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 50 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 2 ks |
| počet skříněk | 2 ks |
| počet zásuvek | 8 ks |
| hloubka | 700 mm |
| hloubka zásuvky | 450 mm |
| šířka | 2500 mm |
| šířka zásuvky | 450 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 870 mm |

























