Ohradová paleta, kovová , 1200 x 800 mm, 3 plné a 1 sklopná podélná bočnice, barva modrá RAL5010

Popis produktu
- pro sběr cenných hmot a materiálu
- vysoká pevnost a variabilita
- dno z ocelového hladkého plechu
- robustní svařovaná ocelová konstrukce, po celém obvodu vyztužená vruby
- tloušťka plechu obvodových stěn 1,5 mm, plech použitý na podlahu má tloušťku 2 mm
- rohové sloupky s jeřábovými oky
- přepravníky jsou využitelné jako ohradové palety pro skladování i dopravu
- lze je stohovat
- celková stohovací nosnost 3000 kg
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| boční stěny | plné, jedná polosklopná |
| podstavec | na nohách |
| hmotnost | 50 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| stohovací nosnost | 3000 kg |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| výška | 600 mm |





