Odpadkový koš výklopný pro tříděný odpad, objem 40 l, barva modrá RAL5010

Popis produktu
Svařovaná tuhá konstrukce s výklopným mechanismem a samozavírací vhazovací klapkou.
S rámem na uchycení plastových odpadových pytlů o objemu 40 l.
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | pozink |
| objem | 40 l |
| hloubka | 280 mm |
| šířka | 320 mm |
| výška | 700 mm |












