Lehký výklopný přepravník pro průmyslové odpady, základní provedení se zajížděcími kapsami, objem 250 l, barva žlutá RAL1033

Popis produktu
- určeno pro sypké materiály, průmyslové odpady apod.
- na třech kolech
Vana nepropustně svařena z plechu tloušťky 2 mm se zesíleným okrajem po celém obvodu. Stabilní základový rám s vyklápěcím mechanismem, vyprazdňování se provádí na úrovni země. Manipulační trubkové madlo a kovové tažné oko. Podvozek je osazen třemi kladkami z plné černé pryže o pr. 200 mm a šířce 50 mm. Povrchová úprava práškovým lakem různých barev.
Parametry
| barva | žlutá RAL1033 ![]() |
| nosnost | 500 kg |
| počet kol | 3 ks |
| objem | 250 l |
| délka celkem | 1200 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| šířka celkem | 535 mm |
| výška celkem | 990 mm |
| výška násypné hrany | 765 mm |













