Záchytná vana pod IBC kontejnery, z polyetylenu, objem 1050 l

Popis produktu
- s německým certifikátem DIBt čís. Z-40.22-472
Záchytné vany pod IBC kontejnery jsou určeny pro skladování nádob s chemickými látkami v továrnách, skladech, zemědělských podnicích, vozovnách, přístavech, dílnách apod. Tvar vany je přizpůsoben pro postavení nádob Truckmaster nebo standardních nádob na paletách např. kontejnerů IBC.
Max. zatížení vany 2000 kg. Vzhledem k tomu, že vana je vyrobena z kvalitního polyetylenu technologií rotačního tváření bez spojů, je její těsnost stoprocentně zaručena. Speciální kapsy v dolní části umožňují zvedání a přemísťování vidlicovým vozíkem..
Parametry
| barva | oranžová ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | bez roštu |
| nosnost | 2000 kg |
| záchytný objem | 1050 l |
| délka celkem | 1890 mm |
| šířka celkem | 1330 mm |
| výška celkem | 670 mm |










