Lehký výklopný přepravník pro průmyslové odpady, základní provedení s dvojitým dnem a sítem, výpustný kohout, objem 400 l, barva zelená RAL6029

Popis produktu
- určeno pro sypké materiály, průmyslové odpady apod.
- na třech kolech
Vana nepropustně svařena z plechu tloušťky 2 mm se zesíleným okrajem po celém obvodu. Stabilní základový rám s vyklápěcím mechanismem, vyprazdňování se provádí na úrovni země. Manipulační trubkové madlo a kovové tažné oko. Podvozek je osazen třemi kladkami z plné černé pryže o pr. 200 mm a šířce 50 mm. Povrchová úprava práškovým lakem různých barev.
Parametry
| barva | zelená RAL6029 ![]() |
| nosnost | 500 kg |
| počet kol | 3 ks |
| objem | 400 l |
| délka celkem | 1230 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| šířka celkem | 670 mm |
| výška celkem | 920 mm |















