Kontejner na tříděný odpad, plastový, objem 150 l, zelený.

Popis produktu
Vyrobené z polyetylenu, lehké, snadno manipulovatelné a omyvatelné, vhodné pro použití s plastovými pytli. Snímatelný kryt s vhazovacím otvorem je možné dodatečně vybavit uzávěrem. Ideální pro sběr plechovek, skleněných a plastových lahví, jakož i prošlých léků a použitých baterií.
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 150 l |
| průměr horní | 550 mm |
| průměr spodní | 410 mm |
| výška | 880 mm |





