Popelnice ocelová, pozinkovaná, objem 110 l

Popis produktu
Ocelová nádoba na odpad vyrobená z kvalitního pozinkovaného plechu tl. 0,8 mm.
Vybaveno gumovou obručí na spodní části – snížení hlučnosti při manipulaci.
Závěsy pro vyklápění odpovídají normě DIN 6629.
Parametry
| konstrukční materiál | pozink |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| povrch | pozinkovaný |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 13,4 kg |
| objem | 110 l |
| délka | 550 mm |
| šířka | 462 mm |
| výška | 870 mm |





