Samovýklopný přepravník, dvojité dno se sítkem, výpustný kohout, objem 1200 l, nosnost 1200 kg, d x š x v: 2100x1060x1110 mm, barva červená RAL3000

Popis produktu
- pro průmyslový odpad, sypké materiály apod.
- odvalovací mechanismus
- vyklápění možné v každé výšce pomocí ocelového lanka
- robustní ocelová konstrukce, vana svařena z plechu tloušťky 3 mm se zesíleným okrajem po celém obvodu
- stabilní základový rám se zajížděcími kapsami pro vidle vysokozdvížného vozíku
Přepravník je možné vyklápět v každé výšce a to přímo z pozice řidiče pomocí ocelového lanka. Po vyklopení se prázdná vana vrátí do původní polohy a zaaretuje. Přepravník se musí při vyklápění z vysokozdvižného vozíku zajistit řetězem proti nechtěnému sklouznutí z vidlic vozíku. Řetěz i ocelové lanko jsou součástí dodávky.
Žárově pozinkováno nebo s povrchovou úpravou práškovým lakem ve čtyřech základních barvách pro optimání třídění odpadu. Přepravník je možné ve výrobě osadit kladkami.
- výpustný kohout
Parametry
| barva | červená RAL3000 ![]() |
| hmotnost | 298 kg |
| nosnost | 1200 kg |
| objem | 1200 l |
| délka | 2100 mm |
| šířka | 1060 mm |
| výška | 1110 mm |
| výška násypné hrany | 850 mm |


















