Dvoukolová popelnice plastová, objem 120 l, žlutá

Popis produktu
Plastové popelnice jsou nejjednodušším, estetickým a snadno udržovacím systémem třídění odpadu. Jsou vyrobené z nárazuvzdorného polyetylenu. Jsou velmi jednoduché na údržbu a čištění. Pojízdné na dvou kolečkách o pr. 200 mm z černé gumy.
Parametry
| barva | žlutá ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 7,5 kg |
| nosnost | 48 kg |
| objem | 120 l |
| hloubka | 540 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| šířka | 480 mm |
| výška | 870 mm |




















