Dvoukolové nádoby na odpad plastové, různobarevná sada 5 ks, objem 5 x 240 l

Popis produktu
Plastové popelnice jsou nejjednodušším, estetickým a snadno udržovacím systémem třídění odpadu. Jsou vyrobené z nárazuvzdorného polyetylenu. Jsou velmi jednoduché na údržbu a čištění. Pojízdné na dvou kolečkách o pr. 200 mm z černé gumy.
Parametry
| barva | více barev ![]() |
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 11,5 kg |
| nosnost | 96 kg |
| objem | 240 l |
| hloubka | 707 mm |
| šířka | 580 mm |
| výška | 1045 mm |




















