Sloupková paleta se záchytnou vanou, ocelová lakovaná, 1200 x 1200 mm, modrá RAL5010

Popis produktu
Paleta je určena pro bezpečné skladování a přepravu látek ohrožujících životní prostředí, především spodní vody. Paletu lze umístit pouze v krytých prostorách, ve venkovních pouze pod přístřeškem.
Paletu tvoří záchytná vana se sloupky. Součástí vany je mřížový pozinkovaný rošt o velikosti ok 30 × 30 mm, vyjímatelný. Sloupky jsou odnímatelné, ve složeném stavu tak snižují nároky na skladování i přepravu. Sudy jsou při přepravě zajištěny řetězovými zábranami.
Paletu lze za pomocí sloupků stohovat ve dvou vrstvách, tomu je také uzpůsobena celková nosnost palety. Povrchová úprava práškovým lakem, barva modrá RAL5010.
Paleta pro 4 sudy má ližiny a zajížděcí kapsy pro vidle stohovacího vozíku.
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| nosnost | 1200 kg |
| počet sudů 200 l | 4 ks |
| záchytný objem | 300 l |
| délka celkem | 1200 mm |
| šířka celkem | 1200 mm |
| výška celkem | 1300 mm |




