Paleta se záchytnou vanou, ocelová lakovaná, 1400 x 1400 mm, modrá RAL5010

Popis produktu
Paleta je určena pro bezpečné skladování a přepravu látek ohrožujících životní prostředí, především spodní vody. Paletu lze umístit pouze v krytých prostorách, ve venkovních pouze pod přístřeškem.
Tuhá svařovaná konstrukce se zajížděcími kapsami pro stohovač. Základem palety je záchytná vana s vyjímatelným pozinkovaným roštemo velikosti ok 30 × 30 mm. Třístranná ohradová konstrukce v kombinaci s odepínacím řetězem chrání sudy proti poškození a vypadnutí. Paletu lze stohovat ve 2 vrstvách. Povrchová úprava práškovým lakem, barva modrá RAL 5010.
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| nosnost | 1200 kg |
| počet sudů 200 l | 4 ks |
| záchytný objem | 300 l |
| délka celkem | 1400 mm |
| šířka celkem | 1400 mm |
| výška celkem | 1300 mm |




