Drátěný koš závěsný, objem 22 l, 320 x 350 x 240 mm, bílý

Popis produktu
Drátěný koš závěsný, objem 22 litrů, vyrobený z lehkých aluminiových prutů potažených bílým PVC, vybavený úchyty pro připevnění na stěnu. Rozměrově upravený na použití jednorázových
PE sáčků na odpadky
Parametry
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 22 l |
| hloubka | 240 mm |
| šířka | 320 mm |
| výška | 350 mm |





