Drátěný koš, objem 47 l, 340 x 540 x 260 mm, bílý

Popis produktu
Drátěný koš, objem 47 litrů, vyrobený z lehkých aluminiových prutů potažených bílým PVC Rozměrově upravený na použití jednorázových PE sáčků na odpadky.
Parametry
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 47 l |
| hloubka | 260 mm |
| šířka | 340 mm |
| výška | 540 mm |





