Množstevní sleva
Drátěný koš, objem 47 l, 340 x 540 x 260 mm, nerez ocel
obj. číslo: 107198
EAN: 5908248104267
2 023,00 Kč bez DPH
2 447,83 Kč s DPH
Cena při nákupu více kusů (bez DPH):
1 921,00 Kč
pro 3 ks a více

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (5 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 429
Popis produktu
Drátěný koš, objem 47 litrů, vyrobený z nerez oceli. Rozměrově upravený na použití jednorázových PE sáčků na odpadky.
Parametry
| konstrukční materiál | nerezová ocel |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 47 l |
| hloubka | 260 mm |
| šířka | 340 mm |
| výška | 540 mm |





