Skříňka na klíče, 250 háčků, v x š x h: 550 x 380 x 205 mm

Popis produktu
Jednostěnný ocelový korpus s otočnou mezistěnou a se zapuštěnými dvířky. Určené pro zavěšení na zeď – v zadní stěně 4 otvory pro upevnění. Dvířka standardně vybavena cylindrickým zámkem. Závěsné lišty s háčky jsou přestavitelné, různobarevné a očíslované postupně pro snadnější orientaci. Standardně v barvě světle šedé RAL7035 a včetně klíčenek a kroužků.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 17 kg |
| kapacita - počet klíčů | 250 ks |
| počet mezistěn | 2 ks |
| počet závěsných lišt | 25 ks |
| hloubka | 205 mm |
| šířka | 380 mm |
| výška | 550 mm |










