Stěnový trezor v x š x h: 166 x 300 x 200 mm

Popis produktu
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S2 dle normy EN 14450, třída B dle VDMA
- jednostěnný korpus, dveře dvoustěnné s vnější ocelovou deskou o tloušťce 6,0 mm
- sériově zavírání trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem
- kování zámku přesahuje plochu dveří o 12 mm
- světle šedá barva RAL7035
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | stěnový |
| hmotnost | 6 kg |
| počet polic | 0 ks |
| hloubka | 200 mm |
| šířka | 300 mm |
| šířka otvoru | 159 mm |
| vnitřní hloubka | 135 mm |
| vnitřní šířka | 234 mm |
| vnitřní výška | 100 mm |
| výška | 166 mm |
| výška otvoru | 76 mm |








