Stěnový trezor v x š x h: 600 x 420 x 360 mm

Popis produktu
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S2 dle normy EN 14450, třída B dle VDMA
- jednostěnný korpus, dveře dvoustěnné s vnější ocelovou deskou o tloušťce 6,0 mm
- sériově zavírání trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem
- kování zámku přesahuje plochu dveří o 12 mm
- světle šedá barva RAL7035
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | stěnový |
| hmotnost | 33 kg |
| počet polic | 1 ks |
| hloubka | 360 mm |
| šířka | 420 mm |
| šířka otvoru | 279 mm |
| vnitřní hloubka | 295 mm |
| vnitřní šířka | 342 mm |
| vnitřní výška | 534 mm |
| výška | 600 mm |
| výška otvoru | 510 mm |










