Lehká nábytková trezorová schránka v x š x h: 730 x 380 x 375 mm

Popis produktu
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S1 dle normy EN 14450, třída A dle VDMA
- vhodné pro zabudování do nábytku
Jednostěnný korpus a vnější strana dveří z plechu tloušťky 3,0 mm, dveře dvoustěnné se zajišťovacími čepy. Sériově zavírání trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem (kování zámku přesahuje plochu dveří o 12 mm), za příplatek je možné schránku vybavit elektronickým zámkem.
Standardně s otvory pro ukotvení, dva v zadní a jeden ve spodní stěně, včetně přestavitelné police a ve světle šedé barvě RAL7035.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | nábytkový |
| hmotnost | 42 kg |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 375 mm |
| šířka | 380 mm |
| šířka otvoru | 279 mm |
| vnitřní hloubka | 314 mm |
| vnitřní šířka | 362 mm |
| vnitřní výška | 724 mm |
| výška | 730 mm |
| výška otvoru | 674 mm |






