Univerzální trezor, v x š: 432 x 426 mm

Popis produktu
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S2 dle normy EN 14450, třída B dle VDMA.
Dvoustěnný korpus s protipožární drážkou, dveře dvoustěnné se zajišťovacími čepy. Sériově zavírání trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem (kování zámku přesahuje plochu dveří o 12 mm), za příplatek je možné schránku vybavit elektronickým zámkem.
Standardně s otvory pro ukotvení, dva v zadní a jeden ve spodní stěně, včetně přestavitelné police a ve světle šedé barvě RAL7035.
- s vnější dveřní ocelovou deskou 6,0 mm
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 50 kg |
| počet polic | 1 ks |
| hloubka | 426 mm |
| šířka | 426 mm |
| šířka otvoru | 289 mm |
| vnitřní hloubka | 301 mm |
| vnitřní šířka | 357 mm |
| vnitřní výška | 372 mm |
| výška | 432 mm |
| výška otvoru | 342 mm |








