Bezpečnostní trezorová skříň S1, v x š: 1200 x 1260 mm

Popis produktu
Odzkoušené a certifikované v třídě S1 dle normy EN 14450
Kompaktní ocelová skříň, dvoustěnné provedení. Dveře dvoukřídlové, dvoustěnné s protipožární izolací. Zavírání zajišťovacími čepy ze všech čtyř stran, standardně s trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem (kování přesahuje plochu dveří o 60 mm). Rozměrově optimalizované pro ukládání klasických šanonů A4. Standardně s přestavitelnými policemi a světle šedé barvě RAL7035.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 205 kg |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 1260 mm |
| vnitřní hloubka | 405 mm |
| vnitřní šířka | 1193 mm |
| vnitřní výška | 1062 mm |
| výška | 1200 mm |








