Bezpečnostní trezorová skříň S2, dveře jednokřídlové, v x š: 1500 x 700 mm

Popis produktu
Odzkoušené a certifikované v třídě S2 dle normy EN 14450 a v třídě B dle VDMA
Kompaktní ocelové skříně, dvoustěnné provedení výplněné protipožární izolací. Dveře o tloušťce 91 mm, zavírání zajišťovacími čepy ze všech čtyř stran, standardně s trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem (kování přesahuje plochu dveří o 60 mm).
Standardně s přestavitelnými policemi a ve světle šedé barvě RAL7035.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | jednokřídlé |
| hmotnost | 191 kg |
| počet polic | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka | 700 mm |
| vnitřní hloubka | 343 mm |
| vnitřní šířka | 567 mm |
| vnitřní výška | 1376 mm |
| výška | 1500 mm |










