Bezpečnostní trezorová skříň S2, dveře dvoukřídlé, v x š: 1950 x 1260 mm

Popis produktu
Odzkoušené a certifikované v třídě S2 dle normy EN 14450 a v třídě B dle VDMA
Kompaktní ocelové skříně, dvoustěnné provedení výplněné protipožární izolací. Dveře o tloušťce 91 mm, zavírání zajišťovacími čepy ze všech čtyř stran, standardně s trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem (kování přesahuje plochu dveří o 60 mm).
Standardně s přestavitelnými policemi a ve světle šedé barvě RAL7035.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | dvoukřídlé |
| hmotnost | 392 kg |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 550 mm |
| šířka | 1260 mm |
| vnitřní hloubka | 393 mm |
| vnitřní šířka | 1127 mm |
| vnitřní výška | 1826 mm |
| výška | 1950 mm |










