Ohnivzdorný trezor třídy S60P a S2, vnější: 1322x 704 x 471mm, hmotnost 305kg, 3 police

Popis produktu
Úroveň protipožární bezpečnosti S60P dle normy EN 1047-1
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S2 dle normy EN 14450, třída B dle VDMA
Vícestěnný korpus a dveře. Dveře o tloušťce 95 mm se zajišťovacími čepy ze všech čtyř stran. Speciální výplně a těsnění chrání uložené dokumenty, akta, peníze apod. před požárem a zároveň hasicí vodou. Trezorová schránka úspěšně absolvovala certifikační zkoušky TU Braunschweig.
Sériově zavírání trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem, kování zámku přesahuje plochu dveří o 60 mm, za příplatek je možné schránku vybavit elektronickým zámkem.
Standardně s přestavitelnými policemi včetně otvorů pro ukotvení v podlaze a ve světle šedé barvě RAL7035.
Základní vlastnosti S60P dle normy EN 1047-1: po dobu 60 min v ohni (1090°C) nepřekročí teplota uvnitř trezoru 170°C a vnitřek trezoru bude nepoškozen při následujícím pádu do spáleniště z 3.patra (9,15 m).
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | ohnivzdorný |
| hmotnost | 305 kg |
| počet polic | 3 ks |
| hloubka | 471 mm |
| šířka | 704 mm |
| šířka otvoru | 569 mm |
| vnitřní hloubka | 316 mm |
| vnitřní šířka | 592 mm |
| vnitřní výška | 1221 mm |
| výška | 1322 mm |
| výška otvoru | 1206 mm |








