Bezpečnostní trezorová schránka pro datová media, třídy S60DIS a S2, provedení dvouschránkové, vnější: 1270 x 540 x 755mm, hmotnost 450kg,

Popis produktu
Úroveň požarní odolnosti S60DIS dle normy EN 1047-1
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S2 dle normy EN 14450
Vícestěnný korpus a dveře. Dveře o tloušťce 151 mm se zajišťovacími čepy ze všech čtyř stran. Speciální výplně a těsnění chrání uložené datové nosiče jako CD/DVD, magnetické datové pásky a diskety před požárem a zároveň hasicí vodou. Trezorová schránka úspěšně absolvovala certifikační zkoušky TU Braunschweig.
Sériově zavírání trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem, kování zámku přesahuje plochu dveří o 60 mm. Za příplatek je možné schránku vybavit elektronickým zámkem.
Standardně s přestavitelnými na soklu 85 mm a včetně dvou otvorů pro ukotvení v podlaze a v barvě světlo šedé RAL7035.
Základní vlastnosti S60DIS dle normy EN 1047-1: po dobu 60 min v ohni (1090°C) nepřekročí teplota uvnitř trezoru 50°C a vnitřek trezoru bude nepoškozen při následujícím pádu do spáleniště z výšky 3.patra (9,15 m). Vnitřní vlhkost v důsledku použití hasicích prostředků nesmí překročit 85%.
Provedení dvouschránkové.
Každá schránka obsahuje 3 výsuvné zásuvky pro uložení datových nosičů. Max. kapacita závisí na druhu uložených nosičů:
2 x: 264 CD/DVD plus 62 ks 8 mm datových pásek nebo 396 ks disket
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | pro datová media |
| hmotnost | 450 kg |
| hloubka | 755 mm |
| šířka | 540 mm |
| vnitřní hloubka | 522 mm |
| vnitřní šířka | 380 mm |
| vnitřní výška | 400 mm |
| výška | 1270 mm |








