Profesionální trezor na cennosti v x š: 736 x 736 mm

Popis produktu
Certifikované v třídě 1 dle normy EN 1143-1
Masivní vícestěnný korpus a dveře. Vnější stěna dveří je vyrobena z pancéřové ocelové desky o tloušťce až 12 mm. Zavírání zajišťovacími čepy ze všech čtyř stran, standardně s trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem, zapuštěné kování. Na přání můžeme trezor vybavit elektronickým zámkem.
Ve spodní časti jsou otvory pro ukotvení v podlaze. Trezor je vybaven přestavitelnými policemi a za příplatek i vnitřní samostatně uzavíratelnou trezorovou schránkou. Standardně v barvě světle šedé RAL7035.
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 250 kg |
| počet polic | 2 ks |
| hloubka | 560 mm |
| šířka | 736 mm |
| šířka otvoru | 592 mm |
| vnitřní hloubka | 441 mm |
| vnitřní šířka | 652 mm |
| vnitřní výška | 645 mm |
| výška | 736 mm |
| výška otvoru | 630 mm |








