Servisní vozík EUROSTYLE, š x h x v: 770 x 440 x 895 mm, 6 zásuvek


Popis produktu
- pro mobilní a přehledné uložení nářadí
- robustní svařovaná konstrukce z ocelového plechu Premium plus o tloušťce 1,0 mm; s madlem
- zásuvky jsou rozměrově přizpůsobené pro uložení nářadí UNIOR v molitanových vložkách
- max. zatížení korpusu bez koleček 1600 kg
- práškově lakované ekologickou barvou QualiCoat
- vrchní odkládací plocha s ochrannou textilní podložkou
- zásuvky na teleskopických plných výsuvech s kuličkovými ložisky
- vnitřek zásuvek je vyložen ochrannou vložkou
- zásuvky jsou centrálně zavírané zámkem s cylindrickou vložkou
- kolečka o pr. 100 mm, 2 pevné a 2 otočné z toho jedna s brzdou, odolné vůči oleji a kyselinám
- obruče koleček z černé pryže
Zásuvky (š x h x v):
3 zásuvky 560x365x70 mm
3 zásuvky 560x400x150 mm
Parametry
| barva dveří | šedá ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál obruče | černá guma |
| nosnost | 400 kg |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet zásuvek | 6 ks |
| hloubka | 440 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| šířka | 770 mm |
| výška | 895 mm |













