Hliníkový přepravní a skladovací kufr, objem 29 l

Popis produktu
Hliníkové kufry chrání přepravované zboží před poškozením nárazem, prachem a vlhkostí. Jsou standardně vybaveny odpruženými a sklopnými rukojeťmi s plastovým opláštěním. Zavírání západkovými uzávěry s jednoduchým zámkem. Kufry jsou vyrobené z hliníkového plechu o tloušťce 0,8 mm. Jsou velmi lehké a přesto díky zvlášť profilovaným kulatým rohům velmi stabilní. Najdou široké použití v přepravě a skladování.
Parametry
| hmotnost | 2,8 kg |
| nosnost | 40 kg |
| objem | 29 l |
| vnější délka | 430 mm |
| vnější šířka | 330 mm |
| vnější výška | 275 mm |
| vnitřní délka | 400 mm |
| vnitřní šířka | 300 mm |
| vnitřní výška | 245 mm |













