Hliníkový přepravní a skladovací kufr, profesionální, objem 91 l

Popis produktu
Hliníkové kufry chrání přepravované zboží před poškozením nárazem, prachem a vlhkostí. Jsou standardně vybaveny odpruženými a sklopnými rukojeťmi s plastovým opláštěním. Zavírání západkovými uzávěry s jednoduchým zámkem. Profesionální kufry jsou určené k průmyslovému použití, jsou vyrobené z hliníkového plechu o tloušťce 1,0 mm a navíc jsou vybavené plastovými zpevňovacími rohy, které zvyšuji stohovací schopností kufrů. Jsou určené pro použití v teplotách -40 °C až +180 °C.
Parametry
| hmotnost | 6,1 kg |
| nosnost | 130 kg |
| objem | 91 l |
| vnější délka | 782 mm |
| vnější šířka | 385 mm |
| vnější výška | 379 mm |
| vnitřní délka | 750 mm |
| vnitřní šířka | 350 mm |
| vnitřní výška | 350 mm |















