Obloukový stojan na kola, dvoustranný, 10 míst


Popis produktu
- žárově zinkované
Parkovací oblouky z ocelových trubek Ø 18 mm jsou šroubované na základový rám z ocelových úhelníků, vše žárově pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zajišťují maximální odolnost stojanu vůči atmosférickým vlivům a mechanickému poškození. Stojan je určen pro kola s pneumatikami do šířky 55 m. Pro úsporu místa parkovacích kol mají oblouky dvě střídavé výšky. Stojany lze spojovat do nekonečných řad a ukotvit do země.
Parametry
| oblouky nízké / vysoké | 5 / 5 |
| parkovaní | oboustranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnost | 24,8 kg |
| počet parkovacích míst | 10 ks |
| délka | 1750 mm |
| hloubka rámu | 390 mm |
| výška | 415 mm |











