Univerzální přístřešek jednostranný L15, 4300 x 2200 mm, přídavný modul


Popis produktu
- nosná konstrukce svařena z čtyřhranných ocelových profilů 60×60 mm na patkách připravených na ukotvení k betonovému podloží
- celá konstrukce je žárově pozinkovaná
- střecha z pozinkovaného a lakovaného (barva šedo-bílá RAL9002) trapézového plechu s trojstrannou pozinkovanou atikou a výšce 150 mm
- dodávka v rozmontovaném stavu – velmi jednoduchá montáž dle přiloženého návodu
Přístřešky dodáváme v provedení jedno- a dvoustranné, jako základní nebo přídavný modul.
Přístřešek je možno vybavit bočními a zadní stěnou a okapovým žlabem, který je standardně dodáván u dvojstranného provedení přístřešku.
Max. zatížení střechy (sněhem) je 0,75 kN/m2
Parametry
| barva | pozinkováno ![]() |
| provedení | přístavný modul |
| přístup | jednostranný |
| hmotnost | 150 kg |
| délka | 4300 mm |
| hloubka | 2200 mm |
| světlá výška | 2175 mm |
| výška | 2360 mm |












