Policový vozík nerezový, 3 police, v x d x š: 1080x730x1150 mm

Popis produktu
Ideálně použitelné v mokrých prostorách, kuchyních, kantýnách, nemocnicích, laboratořích, v chemickém i potravinářském průmyslu. Povrch se snadno čistí, materiál je necitlivý vůči teplotám.
- profesionální provedení
- odolné vůči korozi
- hygienicky nezávadné
- robustní nerezová konstrukce, svařená z ohýbaného čtyřhranu a ohýbaných plat
- ložné plochy se zvýšenými okraji, které zabraňují skluzu materiálu z vozíku
- nosnost každého plata při rovnoměrném zatížení je 100 kg
- vozík je vybaven antirezonanční výztuhou a plastovou ochranou rohů, která chrání konstrukci před nárazem a stěny proti nechtěnému oděru
- čtyři otočné kolečka o průměru 125 mm s šedými plnými obručemi, měkčené běhouny, dvě kolečka s brzdou
Parametry
| ložná plocha d x š | 1040 x 620 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 32 kg |
| nosnost | 300 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| délka celkem | 730 mm |
| světlá výška | 350 mm |
| šířka celkem | 1150 mm |
| výška celkem | 1080 mm |







