Úsporný stojan pro jízdní kola, dvoustranný, 12 míst


Popis produktu
- střídavá výška oblouků
- žárově pozinkované
Parkovací oblouky z ocelových trubek pr. 18 mm jsou šroubované na základový rám z ocelových úhelníků, vše žárově pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zajišťují maximální odolnost stojanu vůči atmosférickým vlivům a mechanickému poškození. Oblouky se směrem dozadu zužují pro lepší sevření vloženého kola, jsou určeny pro pneumatiky do šířky 55 mm. Pro úsporu místa parkovacích kol mají oblouky dvě střídavé výšky. Stojany lze spojovat do nekonečných řad a ukotvit do země.
Parametry
| oblouky nízké / vysoké | 6 / 6 |
| parkovaní | oboustranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnost | 32,9 kg |
| počet parkovacích míst | 12 ks |
| délka | 2100 mm |
| hloubka | 687 mm |
| výška | 415 mm |













