Úsporný stojan pro jízdní kola s opěrnými oblouky, jednostranný, 6 míst


Popis produktu
- střídavá výška oblouků
- žárově pozinkované
- velké, plastem potažené opěrné oblouky
- integrovaná upevňovací oka proti krádeži
Parkovací oblouky z ocelových trubek pr. 18 mm jsou šroubované na základový rám z ocelových úhelníků, vše žárově pozinkované. V provedení s opěrnými oblouky, které umožňuji šetrnější parkování kol. Kolo není svou váhou zachycené pouze za ráfek, ale je zároveň opřené o přídavný opěrný oblouk z trubky o pr. 30 mm, osazený plastovým návlekem v červené barvě. Opěrné oblouky jsou navíc vybavené bezpečnostními kroužky pro lepší zajištění kol před krádeži.
Oblouky jsou určeny pro pneumatiky do šířky 55 mm. Stojany lze spojovat do nekonečných řad a ukotvit do země.
Parametry
| parkovaní | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnost | 46,2 kg |
| počet parkovacích míst | 6 ks |
| délka | 2100 mm |
| hloubka | 944 mm |
| rozestup mezi koly | 350 mm |
| výška | 856 mm |













