Manipulační vozík hotelový, ložná plocha 800 x 600 mm.

Popis produktu
Vozík je pro svůj elegantní vzhled a profesionální provedení využíván především pro přepravu zavazadel v ubytovacích zařízeních, v recepcích, v kancelářích i v archivech.
- antikorozní povrchová úprava
- konstrukce je svařena z ocelové pochromované trubky
- kladky z plné pryže, z toho 2 otočné s brzdou a 2 pevné
- ložná plocha je z pozinkovaného plechu
Parametry
| druh kol | plná guma |
| ložná plocha d x š | 800 x 600 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| nosnost | 300 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka celkem | 1170 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| šířka celkem | 660 mm |
| výška celkem | 1060 mm |





