Skladový ocelový kontejner, dxšxv: 2991x2438x2591 mm, podlaha dřevěná, konstrukce lak oranžový RAL2011

Popis produktu
Konstrukce je svařovaná z kvalitního ocelového plechu, robustní rám tl. 2-3 mm, stěny o síle 1,2 mm navíc zpevněné příčnými prolisy. Kontejner má 4 ventilační otvory umístěné v bočních stěnách pod rámem střechy.
Dveře dvoukřídlé s celoobvodovým těsněním z černé pryže, uzavíratelné pákovým mechanismem. Dveře mají přípravu pro visací zámek. Otevírací rádius ca. 270°.
Lakováno z vnitřní i venkovní strany, povrch je hladký snadno udržovatelný. Barva vnitřní je světle šedá RAL7035, z vnější strany lze zvolit barvu ze standardní nabídky (speciální barevnou kombinaci připravíme na dotaz).
Kontejner je možné za příplatek dovybavit elektroinstalací (zásuvka 380 a 220 V, zářivka, vypínač) a bezpečnostním krytem zámku. Kontaktujte naše prodejní oddělení.
Cena těchto výrobků neobsahuje náklady na dopravu. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Prosíme pouze o udání počtu kusů a adresu dodávky.
V rozích kontejneru jsou navařena jeřábová oka.
Kontejner je uzpůsoben i pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem, rozměr kapes je 355x105 mm, osová rozteč 950 mm. Manipulace je možná jen při prázdném kontejneru, vozíkem odpovídajicí nosnosti s vidlemi o délce min. 2 m a šířce min. 20 cm.
Možnost stohování až 3 kontejnerů na sebe při dodržení max. zatížení ve stohu 9500 kg a použití speciálních středicích dílů.
Podlaha - na rámové konstrukci ze svařovaných ocelových profilů tl. 2-3 mm je dřevěná podlaha z voděodolné překližky o síle 20 mm.Parametry
| barva | oranžová RAL2011 ![]() |
| podlaha | dřevěná |
| hmotnost | 825 kg |
| nosnost | 10000 kg |
| zatížení podlahy | 1500 kg/m2 |
| vnější délka | 2991 mm |
| vnější šířka | 2438 mm |
| vnější výška | 2591 mm |
| vnitřní délka | 2831 mm |
| vnitřní šířka | 2344 mm |
| vnitřní výška | 2376 mm |














