Skladový ocelový kontejner, dxšxv: 1980x1950x1910 mm, podlaha ocelová, konstrukce lak zelený RAL6029

Popis produktu
Konstrukce je svařovaná z kvalitního ocelového plechu, robustní rám tl. 2-3 mm, stěny o síle 1,2 mm navíc zpevněné příčnými prolisy. Kontejner má 4 ventilační otvory umístěné v bočních stěnách pod rámem střechy.
Dveře dvoukřídlé s celoobvodovým těsněním z černé pryže, uzavíratelné pákovým mechanismem. Dveře mají přípravu pro visací zámek. Otevírací rádius ca. 270°.
Lakováno z vnitřní i venkovní strany, povrch je hladký snadno udržovatelný. Barva vnitřní je světle šedá RAL7035, z vnější strany lze zvolit barvu ze standardní nabídky (speciální barevnou kombinaci připravíme na dotaz).
Kontejner je možné za příplatek dovybavit elektroinstalací (zásuvka 380 a 220 V, zářivka, vypínač) a bezpečnostním krytem zámku. Kontaktujte naše prodejní oddělení.
Cena těchto výrobků neobsahuje náklady na dopravu. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Prosíme pouze o udání počtu kusů a adresu dodávky.
Kontejner je uzpůsoben i pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem, rozměr kapes je 245x70 mm, osová rozteč 950 mm.
Manipulace je možná jen při prázdném kontejneru, vozíkem odpovidajicí nosnosti s vidlemi o délce min. 2 m a šířce min. 20 cm.
Parametry
| barva | zelená RAL6029 ![]() |
| podlaha | ocelová |
| hmotnost | 450 kg |
| nosnost | 2000 kg |
| zatížení podlahy | 600 kg/m2 |
| vnější délka | 1980 mm |
| vnější šířka | 1970 mm |
| vnější výška | 1910 mm |
| vnitřní délka | 1800 mm |
| vnitřní šířka | 1860 mm |
| vnitřní výška | 1730 mm |














