Skladový ocelový kontejner, dxšxv: 4550x2200x2260 mm, podlaha ocelová, konstrukce lak modrý RAL5010

Popis produktu
Konstrukce je svařovaná z kvalitního ocelového plechu, robustní rám tl. 2-3 mm, stěny o síle 1,2 mm navíc zpevněné příčnými prolisy. Kontejner má 4 ventilační otvory umístěné v bočních stěnách pod rámem střechy.
Dveře dvoukřídlé s celoobvodovým těsněním z černé pryže, uzavíratelné pákovým mechanismem. Dveře mají přípravu pro visací zámek. Otevírací rádius ca. 270°.
Lakováno z vnitřní i venkovní strany, povrch je hladký snadno udržovatelný. Barva vnitřní je světle šedá RAL7035, z vnější strany lze zvolit barvu ze standardní nabídky (speciální barevnou kombinaci připravíme na dotaz).
Kontejner je možné za příplatek dovybavit elektroinstalací (zásuvka 380 a 220 V, zářivka, vypínač) a bezpečnostním krytem zámku. Kontaktujte naše prodejní oddělení.
Cena těchto výrobků neobsahuje náklady na dopravu. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Prosíme pouze o udání počtu kusů a adresu dodávky.
V rozích kontejneru jsou navařena jeřábová oka.
Kontejner je uzpůsoben i pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem, rozměr kapes je 355x105 mm, osová rozteč 950 mm. Manipulace je možná jen při prázdném kontejneru, vozíkem odpovídajicí nosnosti s vidlemi o délce min. 2 m a šířce min. 20 cm.
Možnost stohování až 3 kontejnerů na sebe při dodržení max. zatížení ve stohu 15400 kg a použití speciálních středicích dílů.
Podlaha - na rámové konstrukci ze svařovaných ocelových profilů tl. 2-3 mm je navařený ocelový rýhovaný plech.Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| podlaha | ocelová |
| hmotnost | 1075 kg |
| nosnost | 5000 kg |
| zatížení podlahy | 550 kg/m2 |
| vnější délka | 4550 mm |
| vnější šířka | 2200 mm |
| vnější výška | 2260 mm |
| vnitřní délka | 4387 mm |
| vnitřní šířka | 2106 mm |
| vnitřní výška | 2050 mm |














