Vozík na sypký materiál, objem 150 l, barva červená RAL 3000

Popis produktu
Korba vozíku je vyrobena z ocelového plechu s obvodovým zesílením okraje, nosný rám z ocelové trubky. Bantamová kola 260 × 85mm s válečkovými ložisky.
Parametry
| barva | červená RAL3000 ![]() |
| nosnost | 150 kg |
| počet kol | 2 ks |
| objem | 150 l |
| průměr kola | 260 mm |
| vnější délka | 1390 mm |
| vnější šířka | 680 mm |
| výška celkem | 775 mm |






