Vozík na sypký materiál, objem 250 l, barva zelená RAL 6029

Popis produktu
Korba vozíku je vyrobena z ocelového plechu s obvodovým zesílením okraje, nosný rám z ocelové trubky. Bantamová kola 260 × 85mm s válečkovými ložisky.
Parametry
| barva | zelená RAL6029 ![]() |
| nosnost | 150 kg |
| počet kol | 2 ks |
| objem | 250 l |
| průměr kola | 260 mm |
| vnější délka | 1490 mm |
| vnější šířka | 940 mm |
| výška celkem | 775 mm |






