Transportní plošina, nosnost 9 t, kola kovová

Popis produktu
- pro přepravu těžkých nákladů
- nosnost v sestavách při rovnoměrném zatížení až 32 t
Robustní ocelová konstrukce je svařena z ocelových desek a profilů, maximálně odolná proti všem kroutícím momentům při dodržení povolené nosnosti. Na plošinách je nalepena protiskluzová guma. Široká dosedací plocha nosných válečků zajišťuje šetrnost vůči podlaze. Plošiny mají vysokou životnost a minimální údržbu. Povrchová úprava práškovým lakem RAL 3000.
Soupravy transportních plošinek – nejvhodnější kombinací jsou dva nosné a jeden až dva řídící vozíky. Celková nosnost soupravy je dána součtem nosností jednotlivých plošin pouze při rovnoměrném zatížení.
Kola jsou odolná proti otěru a řezu, jsou stálá vůči olejům, tukům, jsou vhodná do těžkých průmyslových provozů, skláren apod.
Parametry
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| ložná plocha d x š | 300 x 350 mm |
| materiál obruče | kov |
| hmotnost | 37,5 kg |
| nosnost | 9000 kg |
| délka | 360 mm |
| šířka | 350 mm |
| výška | 120 mm |



