Záchytná vana velkoobjemová 1000 l s podstavcem, ocelová lakovaná, 2300 x 1500 x 650 mm.

Popis produktu
Pro skladování nebezpečných látek ve velkoobjemových kontejnerech.
Ocelová konstrukce nepropustně svařovaná z plechu tl. 3 mm, práškově lakovaná.
Vana je usazena na ocelových nohách, které zároveň slouží jako zajížděcí oblouky pro snadnou a bezpečnou přepravu prázdných van pomocí stohovače a zdvižného vozíku.
Mřížkový rošt žárově pozinkovaný, vyjímatelný. Velikost ok 30×30 mm.
Plnící podstavec vytvoří ze záchytné vany praktickou stáčecí stanici.
- plnící výška 240 mm (světlá výška mezi podstavcem a vanou)
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| nosnost | 2500 kg |
| záchytný objem | 1000 l |
| délka celkem | 2300 mm |
| šířka celkem | 1500 mm |
| výška celkem | 650 mm |




